Cabernet Sauvignon nealko

Podle Gusta Obchod je eshop, který má nealko SKLADEM na PRODEJNĚ = okamžitě dostupné přímo v domě U Topičů. Prodej od pondělí do pátku, kde si můžete vybrat ze zajímavých odrůdových vín. Na jednom místě tak naleznete zajímavou nabídku vín, vyberte si ta, které vám chutnají, která máte rádi. Nealkoholická vína podle země původu, podle odrůdy i barvy vína si můžete vyzvednout osobně v našem obchodě poblíž Národního divadla, na adrese Národní 9, Praha 1. Osobní odběr je bez poplatku. Červené, bílé, růžové, šumivé i bio víno si zde můžete zakoupit i bez předchozí objednávky.

Zajdi na pobočku Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta). Jsme výdejní místo v centru Prahy

Jsme nealko podle Gusta. Zajděte si k nám pro svůj nealkoholický nákup přesně podle vašeho Gusta. Kupte si u nás víno výhodně - výhodné nákupy, slevy jsou již od 6 kusů. k potěšení svých početných příznivců jsou tu také skvělé degustační sety, ochutnávkové balíčky. Osobní převzetí v den a čase, který bude vyhovovat jen vám, nealko víno u nás v e-shopu filtrujte i podle vlastnosti odalkoholizované, dealkoholizované, nealkoholické, bez alkoholu k odběru v okolí Národního divadla. Výdejna a prodejna v hlavním městě, kde je velký výběr a každý si zde vybere. Už tady byl nealkoholik Franta, Marie, Karel, Jana i Gusta, budeme se těšit i na vás.  Jsme Národní třídě číslo 9, v domě u Topičů. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Osobní odběr je u nás zdarma. MALL POINT v centru Prahy eshop www.PodleGustaObchod.cz Praha 1.

Tradiční odrůda v nealko verzi, jedno z nejprodávanějších červených vín. Nealko víno z Francie, z Německa a z jižní Moravy. Ve vůni tohoto odrůdového vína můžete najít černý rybíz, třešně, ostružiny, moruše, zelenou papriku, zelený pepř, olivy, fialky, cedrové dřevo, lékořici, marmeládu, hořkou čokoládu, ale i vanilku. Cabernet Sauvignon je modrá odrůda, ze které se vyrábí červené víno. Patří mezi nejrozšířenější červené odrůdy. Používá se jak do cuveé, tak i jednoodrůdově

Kontaktujte nás

Podle Gusta

prodej ihned bez 

objednání předem

- výdejní místo

- osobní odběr

- prodejní místo

- prodejna

12 - 19 hod
prodej online

Prodej léčivých 

Byliny z And

Peruánské léčivé bylinyVíce zde: http://www.vinobezalkoholu.cz/lecebne-kury/
Prodej vín z Moravy
Prodej vín z Rakouska
Prodej vín z Francie
Prodej vín z Německa
Prodej vín z Itálie
Prodej vín ze Španělska

Podle Gusta služba

- prodejní místo

-  prodej nealko vín

Prodej léčivých 

Byliny z And

Peruánské léčivé bylinyVíce zde: http://www.vinobezalkoholu.cz/lecebne-kury/

Podle Gusta Obchod

Praha 1, Národní 9

Z nabídky e-shopů!

Kontakt

Prodejna a výdejní místo Podle Gusta Národní 9
Praha 1
v pracovní době:
776 030 228
otevřeno:
12 - 19 hod
narodni@podlegustaobchod.cz
To Top