OMG gin

Prodejna a výdejní místo produktů z lihovaru Žufánek podle Gusta obchod Národní 9, Praha 1. Tak zajdi a kup ihned i bez objednání předem. Osobní odběr zdarma.
 OMG Gin Žufánek ihned v domě F. Topič podle Gusta obchod Praha 1. 
OMG Žufánek- vymazlený, bylinkami bohatý a rukodělně destilovaný Dry gin. První poctivý a z bylinek vydestilovaný gin v České republice. Mezi hlavní složky patří grains of paradise, levandule, čerstvá pomerančová kůra, meduňka a lípa srdčitá.
Je vyroben průtahovou destilací 16 jedinečných bylin a koření, které spolu vytvořili jeden z nejkomplexnějších ginů na trhu. Najdete mezi nimi tradiční koření jakým je jalovec, koriandr, puškvorec, andělika ale i netradiční v podobě grains of paradise, brusinek či květu našeho národního stromu – lípy srdčité.
Gin si nejlépe vychutnáte s kostkou ledu a nebo s tonikem (50 ml OMG, 150 ml kvalitního toniku). Kvůli vyššímu podílu jalovce, než je tomu u ostatních ginů, dochází při vychlazení láhve v ledničce či mrazničce k mírnému zakalení nápoje. To mají na svědomí právě aromatické oleje z destilovaného jalovce, které se v teplotách pod 7 °C vysráží a v teple naopak rozpustí.
Slavný destilát s jedinečným jalovcovým aroma, který v malých dávkách léčí a ve větších uzdravuje. Vytvořen v 17. století Dr. Sylviusem jako lék na ledvinové potíže. Stejně jako v mnoha podobných případech se z léku nakonec stal populární nápoj bez ohledu na to, zda člověka trápí zdravotní potíže či ne. Stejně jako naše ostatní destiláty, tak i gin doporučujeme nevychlazovat.

 Všechny alktuálně dostupné alkoholické nápoje skladem a ihned k odběru. Vstupte do domu 

OMG, Oh my Gin Zufanek - the first legitimate, distilled herbal gin in the Czech Republic. Among the dominant ingredients are a particular sort of African pepper called Grains of paradise, lavender of Provence, our own melissa and small-leaved linden. OMG is a polished, handcrafted, herbally rich distilled spirit in the style of London dry gin (without added sugar). It is created through a process of triple column distillation of 16 unique herbs and spices macerated in a base alcohol, which collectively yield one of the most complex gins on the market. In the flavor profile are such traditional spices as juniper, coriander, calamus and angelica. But there are also non-traditional ones such as grains of paradise, lavender flower, and blossoms from the Czech national tree – the small-leaved linden. Our gin is best enjoyed alone over ice or with tonic (1 jigger OMG, 7 ounces of quality tonic). Because OMG contains a greater portion of juniper than other gins a cloudy appearance may result when bottles are cooled in your fridge or freezer. The aromatic oil distilled from the juniper is responsible because at temperatures below 7° C it precipitates from its otherwise dissolved state at warmer temperatures. As with our other spirits, we do not recommend chilling.
Popular, favorite alcohol in the center of Prague, buy distillate immediately. The shop is nearby from Wenceslas Square, we are at the National Theater, on the street Národní 9 - in the house inside - podle Gusta
 
 Borovička Žufánek ihned v domě F. Topič podle Gusta obchod Praha 1. 
 
Ušlechtilý jemný destilát s charakteristickou chutí a vůní Velmi oblíbený ovocný destilát v Česku.

 Borovička Žufánek ihned v domě F. Topič podle Gusta obchod Praha 1. 

 

Kontaktujte nás

Podle Gusta

www.podlegustaobchod.cz

služba - výdejní místo

osobní odběr

Podle Gusta Obchod

Praha 1, Národní 9

Z nabídky e-shopů!

Kontakt

Prodejna a výdejní místo Podle Gusta Národní 9
Praha 1
v pracovní době:
776 030 228
otevřeno:
12 - 19 hod
narodni@podlegustaobchod.cz
To Top