Geist - průtahové destiláty

V domě F. Topič jsou jako doma 100% průtahové destiláty  - geisty vyrobené s láskou a vášní v rodinném ovocném lihovaru ležícím v chráněné oblasti Bílé Karpaty. Prodejna a výdejní místo produktů z lihovaru Žufánek podle Gusta obchod Národní 9, Praha 1. Tak zajdi a kup ihned i bez objednání předem. Osobní odběr zdarma
Tak tady si opravdu pochutnáte. Netradiční suroviny se destilují jinak. Jde většinou věci, které nejdou zkvasit. Nemají v sobě cukr ze kterého by se stal alkohol, který by následnou destilací zesílil. Zákon to označuje jako průtahové destiláty. Tady se prodávají lahůdky z čerstvých citrusů a nebo sušených bylin. Dokonalý způsob konzervace chuťových a aromatických vlastností. Destilace je nejlepší forma filtrace a způsob, jak zachytit a uchovat citlivé přírodní aromata. Vyberte si u nás speciality, které se neskutečně dobře párují s jídlem a které budou geniální součástí vašich nových oblíbených koktejlů. A nechte si chutnat!
 
 
Tak tady si opravdu pochutnáte. Netradiční suroviny se destilují jinak. Jsou to většinou věci, které nejdou zkvasit. Nemají v sobě cukr ze kterého by se stal alkohol, který by následnou destilací zesílil. Zákon to označuje jako průtahové destiláty. Průtahové destiláty z čerstvých citrusů a nebo sušených bylin. Dokonalý způsob konzervace chuťových a aromatických vlastností. Destilace je nejlepší forma filtrace a způsob, jak zachytit a uchovat citlivé přírodní aromata. Vyberte si u nás Speciality, které se neskutečně dobře párují s jídlem a které budou geniální součástí vašich nových oblíbených koktejlů. A nechte si chutnat!
Všechny alktuálně dostupné alkoholické nápoje skladem a ihned k odběru. Vstupte do domu

 

Kontaktujte nás

Podle Gusta

www.podlegustaobchod.cz

služba - výdejní místo

osobní odběr

Podle Gusta Obchod

Praha 1, Národní 9

Z nabídky e-shopů!

Kontakt

Prodejna a výdejní místo Podle Gusta Národní 9
Praha 1
v pracovní době:
776 030 228
otevřeno:
12 - 19 hod
narodni@podlegustaobchod.cz
To Top