Borovička

Prodejna a výdejní místo produktů z lihovaru Žufánek podle Gusta obchod Národní 9, Praha 1. Tak zajdi a kup ihned i bez objednání předem. Osobní odběr zdarma.
 
 Borovička Žufánek ihned v domě F. Topič podle Gusta obchod Praha 1. 
 
Ušlechtilý jemný destilát s charakteristickou chutí a vůní Velmi oblíbený ovocný destilát v Česku.

 Všechny alktuálně dostupné alkoholické nápoje skladem a ihned k odběru. Vstupte do domu 

Borovička Žufánek je čistý průtahový destilát plodů jalovce modrého a červené bez přídavku cukru či aromat. Tradiční Borovička tak, jak by měla chutnat.
Láskyplný průtahový destilát z plodů modrého jalovce pocházejícího ze Slovenska a červeného z Itálie.
Charakteristické vlastnosti tohoto lesního plodu dodávají nápoji osvěžující účinky a dělají z něj nenahraditelnou součást celé řady míchaných koktejlů jako je například Bora Bora (borovička, hruškovice, tonic) a hlavně speciální Junipelder:

5cl Borovičky Žufánek
2cl bezového sirupu
šťáva z 1/2 limetky
Promícháme, vysokou longdrink slenici dolijeme zázvorovou limonádou a přidáme 3 kolečka salátové okurky.
Námi doporučovaná teplota podávání a skladování je od 12 – 18 °C. Při teplotách pod cca 8 °C dojde k mírnému zakalení z důvodu vysrážení aromatických olejů. Není nejmenší důvod naše destiláty chladit a nebo dokonce vymražovat. Kvůli těm úžasným a pracně získaným aromatickým olejům to vlastně pijete.
Juniper brandy Žufanek- Borovicka spirit. A traditional spirit infused with juniper berries originating in Macedonia and Italy. A scent that will transport you to a pine forest with a taste that gets you back on your feet. A popular alcoholic beverage made by vapor infusion with juniper berries during distillation, without any added sugar or artificial flavors.
Popular, favorite alcohol in the center of Prague, buy distillate immediately. The shop is nearby from Wenceslas Square, we are at the National Theater, on the street Národní 9 - in the house inside - podle Gusta
Reine Claude Žufánek (francouzsky „královna Klaudie“, odsud počeštěný název renklóda) je ušlechtilý ovocný destilát z rynglí – slivoně renklódy. Ryngle jsou na rozdíl od švestek zelené či žluto-červené a mají nasládlejší chuť. Výsledný destilát má odlišnou charakteristiku oproti klasické slivovici, ve vůni a chuti je cítit medová sladkost typická pro žluté plody (špendlíky, blumy). Destilát z nich je vzácný, rynglí je mnohem méně než švestek. Každého ročníku existuje kolem 700 litrů
Ušlechtilý jemný destilát s charakteristickou chutí a vůní Velmi oblíbený ovocný destilát v Česku.

Vyrábí se na Moravě pouze z vlastního ovoce rodiny Žufánek s pevně stanovenými poměry jednotlivých odrůd, čímž je zajištěna originalita skutečně dobré slovácké jablkovice. Ovocný destilát z lihovaru Žufánek se vyznačuje 100% přírodní produkty, zásadně bez umělých aromatů, barviv a náhražek. Všechny produkty jsou ručně vyráběny, stáčeny a etiketovány v limitovaných sériích. Pravá jen v nejvyšší kvalitě, kterou znáte pouze z domácího pálení. Skutečně dobrá slovácká s charakteristickou chutí a vůní.  

Jablkovica Žufánek ihned v domě F. Topič podle Gusta obchod Praha 1. 

 

Kontaktujte nás

Podle Gusta

www.podlegustaobchod.cz

služba - výdejní místo

osobní odběr

Podle Gusta Obchod

Praha 1, Národní 9

Z nabídky e-shopů!

Kontakt

Prodejna a výdejní místo Podle Gusta Národní 9
Praha 1
v pracovní době:
776 030 228
otevřeno:
12 - 19 hod
narodni@podlegustaobchod.cz
To Top