E-shop Stáčírna - výdejní místo

Eshop se specializuje na dostupné produkty za dostupné ceny a osobní servis pro všechny, kteří dokáží využít, pochopit jeho smysl a význam. Nákupní galerie a prima nákup v prima marketu. Proč zákazníci již mnoho let používají naše výdejní místo? Je to časová nezávislost na doručovateli a zároveň nejrychlejší a nejlevnější způsob doručení zboží u nás v Praze. Zákazníci zaplatí za objednané zboží až při převzetí, na místě. Prodejna a výdejní místo je přímo v centru města. Kousek od Václaváku, kousek od metra, přímo u tramvaje, krátká dochozí vzdálenost. E-shop Stáčírna má své vlastní výdejní místo a osobní odběr objednávek z eshopu na Národní č. 9 Praha 1 v přízemí domu. Podle Gusta obchod Praha 1. Navíc, si zde můžete přímo nakoupit. Ne všechno, ale prodejna je plná zajímavého zboží. Je označené na kartě produktu. Ihned ❤ k odběru na prodejně
Co všechno eshop Stáčírna.cz prodává?
Dárky, alkohol, nápoje, delikatesy, pochutiny, sušené ovoce, olej, v prodeji je kvalitní čokoláda, káva, čaj, orientální potraviny, víno, gourmet, lahůdky, bylinné směsi, med, dealko víno, bag in box, suché plody a mnoho daalšího.
A kdo není z Prahy, obchod objednávku doručí na vámi zvolené místo a vy si pk vaši objednávku si můžete vyzvednout na stovkách míst po celé ČR. Stáčírnou prodávané zboží v eshopu vám se vám ze skladu připraví a přiveze na výdejní místo. Zvolte místo, kde bydlíte, kde pracujete, kam si chcete přijít. Zásilku si můžete vyzvednout na základě kódu, který vám bude doručen SMS a e-mailem Výdejní doba je stanovena na 15 dnů od doručení na výdejní místo. Učiníte-li objednávku na tomto eshopu a zvolíte osobní odběr, tak si můžete zboží vyzvednout zdarma.

Kontaktujte nás

Stacirna.cz

www.stacirna.cz

osobní odběr

na výdejním místě

Podle Gusta Obchod

Praha 1, Národní 9

 

 

 

Kontakt

Prodejna a výdejní místo Podle Gusta Národní 9
Praha 1
v pracovní době:
776 030 228
otevřeno:
12 - 19 hod
narodni@podlegustaobchod.cz
To Top