Ručně dělaný medovník

Máte rádi naše medovníky? Nebo je teprve chcete ochutnat? Využijte možnost vyzvednout si je v centru města osobně. Můžete je po celý rok objednávat online a nechat přivézt až do domu nebo kanceláře. Tuto službu pro vás zajistí náš rozvoz po Praze. Všechny naše dorty pekárna pro vás vyrábí od začátku do konce ručně, RUČNÍ VÝROBA
vyrábíme ručně, žádné stroje, pásy a lité těsto. KVALITNÍ SUROVINY
vyrábíme pouze z kvalitních surovin bez kompromisů. Máme hodně spokojených zákazníků, mezi které patří jak soukromé osoby, známé osoby, umělci , herci, zpěváci, sportovci ale i majitelé okolích cukráren, barů, restaurací, hotelů, kaváren a jiných provozoven. VYSOKÁ TRVANLIVOST
naše výrobky vydrží při správném skladování až 30 dní

Máte rádi naše medovníky? Nebo vás nalákala naše skvělá nabídka a teprve je chcete ochutnat? Využijte možnost vyzvednout si je v centru města osobně. 

PodleGustaObchod, Praha 1, Národní 9, prodejna + eshop, který má Medovník dort na PRODEJNĚ = okamžitě dostupný přímo v domě U Topičů. Veškeré zboží si můžete vyzvednout osobně v našem obchodě Národní 9 - poblíž Národního divadla. Osobní odběr je bez poplatku

Zboží si zde můžete zakoupit i bez předchozí objednávky. Prodejna a výdejní místo MALL POINT Praha 1

Zajdi na pobočku Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta). Jsme výdejní místo v centru Prahy

Nakupujte z pohodlí domova a vyzvedněte si u nás svůj nákup přesně podle Vašeho Gusta. Objednejte si u nás slevy a výhodné nákupy, Osobní převzetí v den a čase, který bude vyhovovat jen vám. Výdejna a prodejna v hlavním městě, kde je velký výběr a každý si zde vybere. Pro lahodný, klasický, gurmánský, pravý a nefalšovaný medovník už tady byl Franta, Marie, Karel, Jana i Gusta, budeme se těšit i na Vás. Kup na e-shopu a výdejním místěJsme Národní třídě číslo 9, v domě u Topičů. Pracujeme tady všichni po celý rok pro Vás podle Vaší objednávky, podle Vašeho očekávání a podle přání.

 
Naše medové dorty - medovníky  jsou dnes velmi populárním moučníkem v každé rodině. Naším dortem se o víkendu cpou nejen ženy a muži, ale i jejich děti. Proto jim vyhovuje náš - klasický a největší. Ten náš lahodný medový velký nebo malý dort máme pro vás připravený pro váš sladší den, na oslavu, na Valentýna, na Velikonoce, na Vánoce, k výročí, narozeninám, k svátku. Káva a medový dort, k tomu pravá čokoláda - vaše party a oslavu může začít. 

Můžete je po celý rok objednávat online a nechat přivézt až do domu nebo kanceláře. Tuto službu pro vás zajistí náš rozvoz po Praze. Všechny naše dorty pekárna pro vás vyrábí od začátku do konce ručně. 

Ruční výroba - to je ta pravá klasika. Pekárna je pro vás vyrábí ručně, žádné stroje, pásy a lité těsto. A medová roláda? Ta se musí pěkkně rychle točit! 

Medové dorty jsou vyrobené z kvalitních surovn - vždy bez kompromisů. Máme hodně spokojených zákazníků, mezi které patří jak soukromé osoby, známé osoby, umělci , herci, zpěváci, sportovci ale i majitelé okolích cukráren, barů, restaurací, hotelů, kaváren a jiných provozoven. 

Každý nás ručně vyrobený medovník ma vysokou trvanlivost. Naše medovníky vám doma či v ráci vydrží při správném skladování až 30 dní ode dne vyrobení a expedice. 

Kontaktujte nás

Podle Gusta

www.podlegustaobchod.cz

služba - výdejní místo

prodejna = přímý 
prodej bez objednání

+ osobní odběr zdarma

Podle Gusta Obchod

Praha 1, Národní 9

otevřeno: 12 - 19 hod

otevřeno: 
12 - 19 hod

Z nabídky e-shopů!

Podle Gusta

www.podlegustaobchod.cz

služba - výdejní místo

prodejna = přímý 
prodej bez objednání

+ osobní odběr zdarma

Podle Gusta Obchod

Praha 1, Národní 9

otevřeno: 12 - 19 hod

otevřeno: 
12 - 19 hod

Z nabídky e-shopů!

Kontakt

Prodejna a výdejní místo Podle Gusta Národní 9
Praha 1
v pracovní době:
776 030 228
otevřeno:
12 - 19 hod
narodni@podlegustaobchod.cz
To Top