Ořechy

Široký výběr ořechů v nejvyšší kvalitě za nízké ceny. V prodeji po celý rok loupané arašídy, kešu ořechy, lísková jádra, piniové ořechy, neloupané i loupané mandle, para ořechy, pistácie, vlašská jádra, kokos, makadamové ořechy, pekanové ořechy a další superpotraviny či další naše zdravé dobroty, které ocení dospělí i děti. Pestrá nabídka nesířeného ovoce po celý rok nabízí naše kamenná prodejna. Sušené ovoce ihned na prodej podle Gusta obchod Praha 1. Obchod je i e-shop, který má sušené ovoce SKLADEM na PRODEJNĚ = okamžitě dostupné. Veškeré zboží si můžete vyzvednout osobně v přímo našem obchodě. Nákup i bez předchozí objednávky. Kamenná prodejna prodává i podle těchto vlastností: Bio, bez lepku, nesířené, veganské.

Zajdi na pobočku Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta). Jsme výdejní místo v centru Prahy

Nakupujte z pohodlí domova a vyzvedněte si u nás svůj nákup přesně podle vašeho Gusta. Už tady byl Franta, Marie, Karel, Jana i Gusta, budeme se těšit i na vás. Kup na e-shopu a výdejním místěJsme Národní třídě číslo 9, v domě u Topičů. Pracujeme tady všichni po celý rok pro Vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Osobní odběr je u nás zdarma. Výběr zboží a služeb v centru Prahy eshop www.PodleGustaObchod.cz Praha 1.

Naše oblíbená forma maloobchodního prodeje. Při své každodenní činnosti používáme prostory přístupné v přízemí slavného domu všem domácím i zahraničním zákazníkům. Přístup u nás je bezbariérový. Tak se u nás zastavte a nakupte si. Pokud nejdete zboží na našem e-shopu, objednejte u nás nákup online. Ořechy a oříšky v nejvyšší kvalitě s dopravou celá ČR.

 

Podle Gusta

www.podlegustaobchod.cz

kamenná prodejna +

 

prodejna = přímý 
prodej bez objednání

+ osobní odběr

Podle Gusta Obchod

Praha 1, Národní 9

otevřeno: 12 - 19 hod

otevřeno: 
12 - 19 hod

Z nabídky e-shopů!

Kontakt

Prodejna a výdejní místo Podle Gusta Národní 9
Praha 1
v pracovní době:
776 030 228
otevřeno:
12 - 19 hod
narodni@podlegustaobchod.cz
To Top